גרר יואב שירותי גרירה

גרר דולי – פתרון מתקדם לרכבים חדשניים

חילוץ רכב חשמלי? לא עם כל אחד!

חייג עכשיו וגרר דולי מקצועי, עם וותק של מעל ל-30 שנה, תוך 30 דק' אצלך.

יושבים ברכבכם החשמלי, הכל טוב ויפה, ופתאום – אסון, הרכב נתקע והגלגלים נעולים. אתם תקועים ללא יכולת תמרון וצריכים עזרה בדחיפות. במצב הזה, מה הפתרון המושלם? לא, לא משאית גרר רגילה שיקח לה שעות להגיע ותתקע אתכם עוד יותר. הפתרון הוא גרר דולי – כלי קטן, זריז ויעיל שיחלץ אתכם תוך דקות ספורות. אבל מה הוא בעצם גרר דולי, מדוע הוא כל כך מתאים לרכב חשמלי והאם הוא אכן כל כך טוב? המשיכו לקרוא כדי לגלות.

גרר דולי – גרר לרכב חשמלי

גרר דולי הוא כלי גרירה קטן וזריז המיועד במיוחד לגרירת רכבים חשמליים. הגרר כולל עגלה קטנה וייחודית שתפקידה להרים את גלגלי הרכב התקוע באוויר, זאת מאחר וכאשר רכבים חשמליים נתקעים הגלגלים שלהם ננעלים ולא ניתן להזיז את הרכב באופן זה.

גרר דולי הוא בגודל של טנדר קל עם גלגלים ומנוע חזק במיוחד. גודלו הקומפקטי מאפשר לו להגיע במהירות גבוהה לכל מקום, אפילו לחניונים תת-קרקעיים צפופים שגרר רגיל לא היה מסוגל להיכנס אליהם.

בנוסף, בזכות משקלו הנמוך יחסית, לגרר הדולי יש יכולת תמרון מצוינת והוא יכול לשלוף ולחלץ כל רכב תקוע מכל מיקום, אפילו בפינות קשות וצרות. יחד עם זאת, למרות גודלו הקטן יש לגרר הדולי כוח גרירה עצום שמגיע מהמנוע החזק שלו, מה שמאפשר לו לגרור סוגים רבים של רכבים ללא שום קושי, לרבות רכבים חשמליים כבדים.

מכאן אנו יכולים להבין כי עבור בעל רכב חשמלי שנתקע עם רכבו וזקוק לפתרון מהיר, גרר דולי הוא לעיתים הברירה היחידה והיעילה ביותר. הוא מסוגל להגיע ולחלץ תוך דקות ספורות, בניגוד לשעות ארוכות של המתנה לגרר רגיל.

גרר דולי
גרר דולי

מהם היתרונות של גרר דולי?

גרר דולי נחשב יעיל במיוחד לצורך חילוץ של רכב חשמלי הודות ליתרונות הרבים שלו. ריכזנו עבורכם מידע בנוגע לחלק מן היתרונות הבולטים ביותר של שימוש בגרר דולי לצורך גרירת רכבים:

  • התאמה מלאה לגרירה מחניונים – אחד היתרונות הבולטים של גרר דולי הוא התאמתו המיוחדת לגרירה מחניונים, במיוחד חניונים תת-קרקעיים. הודות לגודלו הקטן יחסית הגרר מסוגל להיכנס ולצאת בקלות מחניונים ולחלץ משם רכבים תקועים. זאת בניגוד לגרר רגיל שפשוט אינו מסוגל מבחינה פיזית לגשת לרכב בחניונים תת-קרקעיים.
  • בעל יכולת לחילוץ ממצבים מורכבים – בניגוד לגררים רגילים, גרר דולי הוא קטן וזריז דיו כדי להגיע לכל מקום ולחלץ רכבים ממצבים בעייתיים. הודות לגודלו וליכולות התמרון המצוינות שלו, הוא יכול להגיע ולספק שירות בכל מקום – החל מחניונים וכלה בסמטאות צרות. גרר הדולי מציע פתרונות יצירתיים ויעילים לחילוץ רכבים ממצבים מורכבים.
  • מיועד לגרירת רכבים חשמליים – גרר דולי מיועד באופן ספציפי למתן פתרונות גרירה וחילוץ לרכבים חשמליים. בניגוד לגררים רגילים שאינם מתאימים לגרירת רכבים חשמליים, גרר דולי נבנה באופן ייעודי לצורך גרירה של רכבים מן הסוג הזה והוא מאפשר גרירה בטוחה.

על מנת להבטיח שירות גרירה בטוח ואחראי, חשוב לוודא כי רכב הגרירה עומד בכל התקנים והדרישות המחמירות של החברה.

בחרו במומחיות ומקצועיות – בחרו גרר יואב

אם אתם בעלי רכב חשמלי ונתקלתם בבעיה שמונעת מכם לנסוע, אל דאגה – גרר יואב כאן בשבילכם. כחברת גרירה מובילה המתמחה ברכבים חשמליים, אנו מציעים שירות ייחודי, מקצועי ומהיר המותאם במיוחד לצרכים שלכם.
מחפשים גרירת רכב חשמלי? בחרו חכם ובחרו בגרר יואב!

צוות המומחים שלנו עבר הסמכה והכשרה ספציפית בתחום הרכבים החשמליים, והם יודעים בדיוק מה עליהם לעשות כדי לספק לכם פתרון יעיל ואמין. אנו זמינים 24/7, עם צי גדול של גררי דולי מהמתקדמים בארץ.

להזמנת גרר תוך 30 דקות לחץ כאן דילוג לתוכן