גרר יואב שירותי גרירה

גרר דולי יואב

גרר דולי, חילוץ רכב חשמלי מכל מצב.

חייג עכשיו וגרר מקצועי, עם וותק של מעל ל-30 שנה, תוך 30 דק' אצלך.

עד 30 דק' הגעה

ביצוע תיקון במקום

חילוץ רכב חשמלי

30 שנות ניסיון

גרר דולי יואב- השירותים שלנו

לחץ על השירות שאתה זקוק לו…

חילוץ רכב חשמלי

חילוץ רכבים חשמליים

חילוץ רכב חשמלי? אל תיבהל! שירותי גרירה של יואב פה בשבילך! צוות מיומן זמין 24/7, עם ציוד מתקדם המותאם לרכב חשמלי, יסייע לך לחזור לכביש במהירות תוך הקפדה על טיפול מקצועי ברכבך.

גרר דולי

שירותי גרר דולי

אם חיפשתם גרר לרכב חשמלי או לכל רכב אחר שנוטה להינעל בגלגלים האחוריים, אתם צריכים דולי, חייגו לגרר יואב בעל וותק של מעל ל-30 שנה בתחום הגרירה.

גרירה מחניונים

גרירה מחניונים

כשאתם תקועים בחניון תת קרקעי, בשל התקרה הנמוכה משאית גרירה רגילה לא תעזור לכם. מה שאתם צריכים זה גרר דולי בשילוב גרר משקפיים. גרר דולי הינו גרר נמוך ומצויד שיכול לבצע גרירה מחניונים בצורה מקצועית.

שירותי גרר

שירותי גרירה לכל סוגי הרכבים

שירותי גרירה מהירים ומקצועיים לכל סוגי הרכבים כולל רכבים חשמליים. חייגו עכשיו וגרר מקצועי ואמין עם וותק של מעל ל- 30 שנה אצלכם תוך 30 דקות בלבד.

גרירת רכב חשמלי גלגלים נעולים

גרירת רכב חשמלי

חברת גרר יואב , מציעה שירותי גרירה ייחודיים לרכבים חשמליים. אנו מתמחים בגרירת רכבים אלו תוך שימוש בגרר דולי, המאפשר הרמת שני סרני הרכב ומבטיח גרירה בטוחה ללא פגיעה בגלגלים.

שירותי גרירה

גרר יואב שירותי גרר

צריכים שירותי גרירה ודחוף? חייגט אלינו עכשיו ותקבלו הגעה מהירה תוך 30 דק' ושירות מקצועי במחיר משתלם 24 שעות ביממה!

גרר יואב לקוחות ממליצים

גרר יואב דולי

גרר דולי הוא גרר המותאם במיוחד לחילוץ רכבים ממצבים מסובכים, וחשוב במיוחד להכיר אותו אם חיפשתם גרר לרכב חשמלי, וגם עבור סוגי רכבים נוספים.
גרר שאינו מתאים לרכב שלכם עלול לגרום לו נזק בלתי הפיך, ולכן ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי במאמר הבא.
גרר דולי: משמעות, יתרונות וההבדל בינו ובין סוגי גרר אחרים. קריאה מועילה!

מה זה גרר דולי?

אצלנו ב"גרר יואב" אנו מציעים סוגים שונים של גררים, ויודעים להתאים את סוג הגרר לכל רכב הדורש חילוץ או גרירה.
הדולי הוא חשוב במיוחד כשאנו מדברים על גרירת רכב חשמלי או חילוץ רכב חשמלי.
רכבים חשמליים אינם חפים מתקלות, ישנם מצבים בהם הגיר, האמברקס והגלגלים ננעלים ואין אפשרות להזיז את הרכב או לגרור אותו במשאית גרר רגילה.
במצב כזה סוג הגרר שמתאים לגרור את רכבכם הוא גרר עם עגלת דולי. 
גרר עם עגלת דולי מתאים גם לרכבים חשמליים וגם לרכבים אחרים שהגלגלים האחוריים שלהם אינם מסוגלים להסתובב בחופשיות על הכביש בעת הגרירה. עגלת הדולי מאפשרת את הרמת שני הסרנים של האוטו, הקידמי והאחורי,  אל רכב הגרירה וכך גלגלי הרכב הנעולים לא נגררים על הכביש והגרירה מתבצעת בהצלחה בלי נזקים מיותרים לרכב.

 

תקועים עם רכב חשמלי? גרר דולי יסדר לכם את היום!

יום שישי בצהריים, אתם בדרכים חזרה הביתה מהעבודה, סוף סוף סוף שבוע! לפתע, נורת אזהרה אדומה נדלקת בלוח המחוונים. "תקלת סוללה", מופיע על המסך. אתם מנסים להתניע שוב, אך ללא הצלחה. הרכב החשמלי שלכם תקוע באמצע הדרך. מה עושים עכשיו? אל דאגה, כל הפרטים במאמר הבא!

בניגוד לרכבים המונעים בדלק, גרירת רכב חשמלי דורשת טיפול מיוחד. הסיבה לכך נעוצה במבנה המנוע החשמלי ובמנגנון הנעילה שלו, אשר גורמים לגלגלים להינעל במקרה של תקלה. גרירה באמצעות גרר רגיל עלולה לגרום נזק משמעותי לרכב, ולכן יש צורך בפתרון ייעודי: גרר עם עגלת דולי.

מהו גרר דולי?

הדולי היא למעשה עגלת גרירה מיוחדת, המותאמת לרכבים חשמליים. העגלה מרימה את שני הגלגלים האחוריים של הרכב באוויר, ומאפשרת גרירה בטוחה מבלי שהגלגלים יגלגלו על הכביש. יתרון נוסף הוא גודלו הקומפקטי, המאפשר גישה נוחה גם במקומות צרים.

למה גרר דולי הוא הפתרון המושלם עבור רכבים חשמליים?

בניגוד לרכבים רגילים, רכבים חשמליים ננעלים כאשר הם נתקעים. כתוצאה מכך, לא ניתן לגרור אותם בדרך רגילה. כאן נכנס לתמונה עגלת דולי, פתרון מיוחד המאפשר גרירה בטוחה ויעילה של רכבים חשמליים.

שלושה יתרונות בולטים של גרר דולי:

בטיחות:הגנה מלאה על הצמיגים, תיבת ההילוכים ומערכות אחרות ברכב מפני נזק. בניגוד לרכבים רגילים, גלגלים של רכבים חשמליים ננעלים כאשר הם נתקעים. כתוצאה מכך, גרירת רכב חשמלי על גלגליו עלולה לגרום לנזק משמעותי. גרר דולי פותר בעיה זו על ידי הרמת שני הסרנים של הרכב, כך שהגלגלים אינם נוגעים בכביש.

נוחות: קל משקל וקל לתמרון, גם במקומות צרים. יתרון זה ניכר במיוחד במקומות עם תקרה נמוכה, כגון חניון תת קרקעי. צוות מיומן יכול לחבר ולנתק את הגרר במהירות ובקלות, תוך חיסכון בזמן ומאמץ.

גמישות: גרר דולי מתאים לכל סוגי הרכבים והגרירות, כולל גרירת רכבים חשמליים, רכבים פרטיים, רכבים מסחריים ואפילו אופנועים. יתרון זה הופך את גרר דולי לפתרון חילוץ רב-תכליתי ויעיל לכל מצב.

לסיכום, גרר דולי הוא פתרון יעיל, בטוח ונוח לגרירת רכבים. יתרונותיו הרבים הופכים אותו לבחירה המושלמת עבור גרירת רכבים חשמליים נעולים, רכבים עם תקלות בגלגלים ורכבים תקועים במקומות עם תקרה נמוכה כמו חניון תת קרקעי.

כשרכב חשמלי נתקע בדרכים הגלגלים שלו ננעלים, ולכן רק גרר עם עגלת דולי יכול לבצע את הגרירה באופן כזה שהמנוע, הגלגלים ותיבת ההילוכים של הרכב לא יפגעו.

גרר דולי הינו הגרר היחיד שמתאים לגרירה מסוג זה. הגרר הינו משאית קטנה ונמוכה שיכולה להיכנס לכל חניון בשונה ממשאית גרר רגילה.

אנחנו נספק לך שירותי גרירה תוך 30 דקות. אל תבזבז זמן וכסף חייג לגרר יואב 

המחירים נעים החל מ-400 ש"ח לגרירה וצפונה. המחיר הסופי תלוי בסוג הרכב, מורכבות ביצוע הגרירה, מרחק ועוד. להצעת מחיר מדויקת התקשרו.

 שירותי גרירה של יואב ניתנים בכל אזור המרכז מהרצליה עד רחובות. 

מדוע חשוב להשתמש בגרר דולי?

אם חיפשתם גרר לרכב חשמלי כמו טסלה או לרכב חדיש אחר, חשוב לבחור בחברת גרירה שעושה שימוש בדולי, מכיוון שסוג גרר אחר עלול לפגוע ברכב שלכם בצורה בלתי הפיכה.
סוגי גררים אחרים מרימים את הסרן הקדמי של הרכב כך שחלקו האחורי נגרר על הכביש או  מעמיסים את הרכב על גבי משאית גרר, ולכן ברכבים שבהם הגלגלים האחוריים ננעלים אין אפשרות לעשות זאת ובמידה וניסיתם…. אתם בוודאי יכולים להבין איזה נזק זה עלול לגרור לצמיגים ולתיבת ההילוכים של הרכב.

 יתרונותיו של גרר דולי

דולי טומן בחובו מספר יתרונות משמעותיים, ואותם ריכזנו כאן עבורכם:

מתאים לכל סוגי הרכבים הפרטיים: ככל שאנו מדברים על רכב פרטי ולא על רכבים כבדים או מסחריים, הדולי מתאים לכל הסוגים, כולל רכבים חדשניים וחשמליים כמו טסלה, שגלגליהם האחוריים ננעלים ולכן יש לגרור אותם עם דולי בלבד.

מתאים לגרירה מחניונים תת קרקעיים: כשרכב תקוע בחניון תת קרקעי משאית גרר רגילה לא תצליח לעזור לו בשל תקרת החניון הנמוכה, גרר דולי הינו רכב גרירה נמוך ומצויד בכלים מתקדמים המאפשרים לו לחלץ רכבים מכל חניון תת קרקעי.

חילוץ ממצבים מסובכים: משאית גרר רגילה היא גדולה וארוכה ולא מתאימה לגרירה בכל מצב. גרר דולי הינו רכב קטן וקומפקטי ויכל להגיע לכל מקום מחניונים תת קרקעיים לרחובות צרים ואפילו גם לשטח. 

ניסיון בטיפול בתקלות מורכבות: מכיוון שגרר דולי הוא יחיד שמוסמך לגרור רכבים חשמליים, בעל הגרר צובר ניסיון רב בשטח גם בטיפול בתקלות. לכן לא תמיד רכב חשמלי יצטרך גרירה והתקלה תטופל במקום ע"י הגרריסט ותוכלו להמשיך בדרככם.

חובת רכב גרירה ייעודי: כשאנו משתמשים בגרירת דולי, הרכב הגורר חייב להיות רכב גרירה ייעודי, ולכן זה מונע מאיתנו לעבוד עם אנשים שאינם מוסמכים, או רכבי גרירה מאולתרים שיכולים לגרום נזק חמור לרכב שלנו. בנוסף גם בעלי המקצוע חייבים להחזיק ברשיון גורר מוסמך, וחשוב לבדוק זאת לפני ביצוע הגרירה.

מה לגבי מחירים?

מחיר שירותי גרירה ע"י דולי עשוי להשתנות בהתאם למיקום הגרירה, סוג הרכב, מרחק הגרירה וגורמים נוספים.
אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר במידת הצורך, ונשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

גרר יואב

אצלנו ב"גרר יואב" תוכלו למצוא מגוון גררים המתאימים לכל סוג רכב, וגם גרר המתאים לחילוץ רכב חשמלי וגרירת כל סוגי הרכבים. אנשי המקצוע שלנו הם מוסמכים ובעלי רישיון גורר, וזה מבטיח לכם שהרכב שלכם בידיים טובות כל הדרך.
עם מוניטין של אלפי לקוחות מרוצים, אנו מתחייבים להעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, ולהפוך את היום שלכם להרבה יותר טוב!

גרר יואב: כשנתקעים בדרך, אין זמן לחכות!

הדלק נגמר באמצע כביש 6? פנצ'ר מפתיע תפס אותך בדרך חזרה מהעבודה? אל תתעצבן, אל תתייאש! גרר יואב כאן בשבילך, זמין 24/7, 365 ימים בשנה, כדי לחלץ אותך מכל צרה בדרך.

עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום, גרר יואב הפך לשם דבר בעולם שירותי הגרירה. צוות מיומן ומקצועי, ציוד חדיש ומתקדם, ושירות אדיב ומהיר – אלה רק חלק מהסיבות שבגללן גרר יואב הוא הבחירה המושלמת עבורך.

בין אם מדובר ברכב פרטי, משאית, אופנוע או רכב חשמלי, גרר יואב מצויד בכל הכלים הדרושים כדי לחלץ אותך בבטחה ובמהירות. צי המשאיות המתקדם של החברה כולל גררים מיוחדים עבור רכבים חשמליים, כך שגם אם אתה נוהג ברכב חשמלי, אתה יכול להיות בטוח שגרר יואב יספק לך את הפתרון המושלם.

מהירות היא שם המשחק:

גרר יואב מבין שכשנתקעים בדרך, אין זמן לחכות. לכן, הצוות מתחייב להגיע אליך תוך 30 דקות מרגע קבלת הקריאה. כן, כן, 30 דקות בלבד!

שירות אדיב ומקצועי:

בגרר יואב מאמינים ששירות טוב הוא לא פחות חשוב ממקצועיות. לכן, הצוות שם דגש על יחס אדיב ומכיל לכל לקוח, תוך מתן הסברים ברורים ומקצועיים לגבי כל שלב בתהליך הגרירה.

מחירים הוגנים:

בגרר יואב מודעים לכך שתקלות ברכב הן עניין לא צפוי, ולכן מציעים מחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

אז בפעם הבאה שאתם נתקעים בדרך, אל תתלבטו – התקשרו לגרר יואב!

בואו ללמוד עוד על גרר דולי

להזמנת גרר תוך 30 דקות לחץ כאן דילוג לתוכן